Spróbuj teraz

Wypełnij dane, a my skontaktujemy się z Tobą

Wypełnienie i przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych wskazanych w formularzu. Możesz przeczytać Politykę prywatności

i wiele więcej…

O NAS
O NAS

Sami lubimy zniżki i dzielimy się nimi z Tobą

Celem projektu jest zmniejszenie obciążeń firm związanych z zapewnieniem pracownikom benefitów. Z nami nawet mała firma będzie mogła zapewnić pracownikom rabaty.

Nasze główne atuty:

  • Nie pobieramy opłat od partnerów.
  • Nie pobieramy opłat od pracowników firm.
  • Codziennie uzupełniamy naszą bazę partnerów.
Altoros

GetBenefits.pl to magiczna różdżka dla każdej firmy, która zna, na czym polega aktualizacja programu rabatowego dla pracowników. Najbardziej cieszy integracja aktualizacji od partnerów w korporacyjnym Slacku: system robi to sam, oszczędzając Twoje zasoby, ponieważ partnerów i rabatów na GetBenefits.pl naprawdę jest bardzo dużo!

Lera Lavnik  -  Altoros

Gcore

Dość wygodny katalog placówek, gdzie możesz pójść ze zniżką i zaoszczędzić sporo pieniędzy. Na jednej dostawie sushi możesz zaoszczędzić 10 rubli od dostawy. Wkrótce zacznę chodzić na siłownię ze zniżką.

Bogdan Kurnosow  -  Gcore

69pixels

Duży i wygodny katalog placówek, w którym można znaleźć prawie każdą usługę. Aktywnie korzystamy ze wszystkich możliwych ofert i rabatów. Baza partnerów stale rośnie i jest uzupełniana, zawsze miło jest widzieć, że zwykłe rzeczy i usługi można kupić ze zniżką.

Olga Borisewicze  -  69pixels

Touchlane

Dziękuję bardzo GetBenefits.pl. Ten serwis pomógł uprościć i zautomatyzować program rabatowy w firmie. Zespół wysłał tylko pozytywne opinie i chłopaki z przyjemnością korzystają z tego serwisu.

Tatiana Patuk  -  Touchlane

IGG

Dziękuję zespołowi GetBenefits.pl za pomocny serwis rabatów. Jest to must-have dla wszystkich, którzy nie chcą przepłacać za towary i usługi. Wygodna witryna zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat rabatów według kategorii, w których można znaleźć dowolną usługę lub produkt. Zaznaczam, że zespół GetBenefits.pl stale pracuje nad rozszerzeniem bazy partnerów i powiadamia nasz zespół na temat nowych ofert co tydzień, co nie może się nie podobać! Więc NIE zaoszczędzić wspólnie z GetBenefits.pl po prostu niemożliwe :)

Darya  -  IGG

JAK WSZYSTKO DZIAŁA
  • Twoja firma rejestruje się w Benefits.
  • Wszyscy pracownicy firmy uzyskują dostęp do programu rabatowego za pośrednictwem konta (panelu użytkownika) Benefits.
  • Firma może dodać do systemu osobiste rabaty i partnerów dla swoich pracowników.
  • 30+ Kawiarnia
  • 50+ Sklep
  • 70+ Wolny czas
  • 30+ Technik
JAK WSZYSTKO DZIAŁA
KONTAKT

Masz jakieś pytania? Napisz do nas

KONTAKT
Wypełnienie i przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych wskazanych w formularzu. Możesz przeczytać Politykę prywatności